Bazar - Obytná auta

Caravan centrum Hykro – kompletní nabídka obytných aut – bazar karavanů

Naše společnost Hykro Caravan centrum vám nabízí obytné vozy, karavany nejen k prodeji, ale také k pronájmu. Uvažujete-li o koupi již použitého obytného vozu či přívěsu, neváhejte využít naší zajímavé nabídky.
Hykro Caravan centrum figuruje na trhu jako zkušený a seriózní prodejce a pronájemce obytných aut, karavanů a přívěsů.

Naše služby se nesoustředí pouze na prodej či pronájem těchto vozidel, zajišťujeme také záruční i pozáruční servis. Provádíme opravy karavanů, montáž doplňků a veškerého příslušenství, používáme originální náhradní díly, revize, STK kontroly, ke karavanům a mnohé další.
Vyřizujeme také vývozní dokumenty a značky, zajišťujeme pojištění vozidel a plnění motorových klimatizací obytných i osobních vozů.

S Hykro Caravan centrum máte jistotu kvality a spolehlivosti

Naše společnost vám zaručuje udržované, kvalitní a spolehlivé obytné vozy, ke kterým zaručuje jasný původ. Dále vám dáváme jistotu, že na zakoupené obytné auto se neváže žádné zástavní právo či jiný závazek.
Veškeré karavany od nás jsou s platnou technickou kontrolou a v dobrém technickém stavu. Před prodejem každého obytného vozu je vozidlo podrobeno důkladné technické prohlídce, která zajistí bezproblémový chod v dalších kilometrech. Rádi vám poskytneme detailnější informace ke každému obytnému autu týkající se jak jeho aktuálního technického stavu, tak také jeho historii.

Máte-li zájem o jakýkoliv obytný vůz z naší nabídky, kontaktujte nás prostřednictvím těchto kontaktních údajů:
Tel.: + 420 244 914 665, +420 244 914 663, Mobil: + 420 608 210 035, +420 777 210 035
E-mail: horky@hykro.cz

Řadit podle . Produktů na stránku: .