Leasing a úvěr

LEASING/SPOTŘEBITELSKÝ ÚVĚR

  • Při prodeji vozidel prostřednictvím leasingu (úvěru) spolupracujeme se společnostmi ČSOB Leasing, Credium a Unicredit Leasing. Od května 2011 také nově spolupracujeme se společností GE Money Leasing.  Doba leasingu je 3-6 let pro firmy i fyzické osoby, akontace 0-80 %.
  • V případě úvěru je doba financování vozidla 12-60 měsíců. Leasing na bazarová vozidla může být realizován pouze u vozidel max. stáří 10 let vč. doby leasingu (tzn.většinou max 7 let stáří). Potřebné podklady pro vyhotovení nabídky jsou: pro firmy: živnostenský list nebo výpis z OR, osvědčení o DIČ, OP jednatele (majitele), dvě poslední uzavřená daňová období(kopie kompletních daňových přiznání včetně výsledovky, rozvahy a včetně všech příloh). Pro soukromé osoby: OP, ŘP, potvrzení o příjmu za posledních 6 měsíců od zaměstnavatele. POZOR nově nabízíme i financování na starší obytné vozy a karavany od společnosti ESSOX.
  • Pojištění vozidel sjednáváme přímo v naší kanceláři (povinné ručení a havarijní pojištění ev. ALL RISK), spolupracujeme v této oblasti s Českou Pojišťovnou, Allianz a Kooperativou. Využíváme Vaše přiznané bonusy a můžeme Vám nabídnout i 6 měsíční sezónní pojištění na vozidlo od Allianz. Okamžitě pak můžeme s Vámi uzavřít pojištění s Českou pojišťovnou, Allianz, Kooperativou i pojišťovnou UNIQA. U těchto pojistek Vám můžeme nabídnout i významnou obchodní slevu !!!!
  • Nabídku na pojistku Vašeho vozidla Vám zašleme samozřejmě i na jiná a u nás nezakoupená vozidla, osobní vozy, autobusy a motocykly.

 

EXPORT:

  • Při prodeji obytných vozů a přívěsů na export, zašlete prosím svůj požadavek na karavan a mi Vám připravíme co nejvýhodnější prodejní cenu s naší minimální marží. Samozřejmostí je také pomoc nebo zajištění exportních značek, povinného ručení a vyřízení dalších formalit na příslušném úřadě
  • Beim Verkauf von Wohnwagens und Wohnmobile an Export, übersendet bitte Ihre Forderunge. Wir machen fertig für euch der Besten Preis mit unseren minimal Marge. Wir stellen sicher alle erforderlichene Dokumente und Kennzeichen. Wir aufheben eventuell Kundes am Flughafen. Die ist 4 km von unseren Vetrieb.
  • At sale living wagons and living trailers on export,send us beg of sb. for its request and we you get what optimal selling price with ours minimum margin. Dispose of you also needed paper and export brands. In case of need elevate consumer at the airport. Is 4 km from ours salesroom