Prodej - Obytná auta

Cestování obytnými vozy je dnes stále oblíbenější. Tento druh cestování má nejen dlouhou historii, ale nese sebou i spoustu výhod. Lidé si chtějí užívat pohodlí, na které jsou zvyklí z domova a obytné vozy jim to umožňují. S obytnými vozy jste pány svého času, sami se rozhodnete, kdy a kde zastavíte i jak dlouho tam zůstanete. Získáte možnost přespat téměř kdekoli - ten pocit nezávislého cestování je prostě k nezaplacení.

! Na dovolenou už jedině obytným vozem !

prodej-2018

Cestujte celoročně luxusním obytným vozem, s maximálním komfortem, který vám poskytnou námi prodávané obytné automobily, přinášejí svobodu cestování spojenou s luxusem pojízdného domova. Obytný vůz má před ostatními formami rekreace mnoho výhod, nemusíte zůstávat pouze na jednom místě, ale můžete jednoduše projíždět místa, která vás zajímají, přičemž není třeba složitě shánět ubytování. Další předností je bohatá výbava dnešních obytných vozů. Jejich majitelé si tak vlastně užívají komfortní “chatu na kolech“. Obytné vozy se mohou ovšem stát skvělým zázemím nejen na rodinných dovolených, ale i na pracovních cestách, nebo při nejrůznějších sportovních a kulturních aktivitách.

prodej-2017-2

Pro všechny, kteří mají rádi své pohodlí, je obytný vůz jednou z nejlepších voleb. Cestujte i vy v pohodlí, pořiďte si obytné auto. Obytná auta na prodej jsou kompletně vybavena pro pohodlné cestování. Cestování obytným vozem není jen možnost jak trávit dovolenou, jde o životní styl a využití volného času. Obytný vůz se stane nejlepší investicí do vašeho spokojeného života.

V naší nabídce naleznete obytná auta několika značek - Ahorn, BluCamp, Carado, Knaus, La Strada, a Weinsberg. Ať již hledáte obytné auto pro dva cestovatele, nebo potřebujete dostatek prostoru pro celou rodinu, z naší nabídky prodej obytných vozů si jistě vyberete. Jednoduše si tak můžete zvolit obytné auto přesně podle vašich požadavků. Také si můžete vybrat ze široké nabídky doplňků a příslušenství, kterými lze váš vybraný obytný vůz dokonale vybavit. V případě Vašeho zájmu o pořízení nového vozidla si prosím předem domluvte schůzku telefonicky či e-mailem s našimi prodejci. Vzhledem k našim častým zahraničním cestám, dovozům vozidel a předávání nových karavanů je proto schůzku třeba naplánovat abychom se Vám mohli plně a profesionálně věnovat. Děkujeme za pochopení.

Team Caravan Centrum HYKRO

Řadit podle . Produktů na stránku: .

Produkty 1-10 z celkem 168