Prodej - Mobilní domy

Zvažujete pořízení mobilního domu? U nás si jistě vyberete přesně takový mobilní dům, jaký vám bude vyhovovat. Veškeré nabízené mobilní domy na prodej vynikají svým moderním vzhledem i komfortním vybavením. V naší nabídce naleznete domy řady kategorií, cenových úrovní a exteriérových vzhledů. Máte-li zájem o kvalitu, vsaďte i vy na prověřeného prodejce, který splní vaše představy do posledního detailu. Prodej mobilních domů přináší domy, které svojí kvalitou a designem uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Cenově dostupné bydlení

Mobilní domy jsou určeny k cenově dostupnému, trvalému, přechodnému i rekreačnímu bydlení. Mobilní domy lze využít také pro firemní účely, jako kanceláře, nejrůznější provozovny, nebo jako rozšíření kapacity kempu atp. Jejich interiéry se podobají malým bytům či domkům. Mobilní domy nejezdí po vlastních kolech, byť je mají (jsou proto vedeny jako vozidla), jsou určeny pouze k přesunům na krátké vzdálenosti, na místo určení jsou tak převážené na návěsech. Mobilní dům lze snadno přemístit na jiné stanoviště. Instalace na pozemek je rychlá a snadná. Na pozemku nejsou pevně spojeny se zemí, nepotřebujete tedy na jejich umístění stavební povolení. Nevyhnete se však územnímu řízení, kde je nutné vyřídit povolení pro připojení k sítím (plyn, elektřina, voda, kanalizace). Obecně se mobilní domy spokojí s minimální údržbou a zachovávají si po řadu let stejné vlastnosti.

Bydlete rychle a levně – mobilní domy

Prodej mobilních domů nabízí nejen moderní, plnohodnotné, ale hlavně rychlé a levné bydlení. Oproti klasickému bydlení jsou mobilní domy mnohem levnější a také náklady na jejich provoz jsou nižší, než u klasického bydlení. V mobilním domě naleznete veškeré vybavení, na které jste zvyklí z domova. Jsou komfortně vybaveny nábytkem na míru, ložnicemi, plnohodnotnou kuchyní, koupelnou a sociálním zařízením. Bydlení svým komfortem dosahuje úrovně srovnatelného s klasickými byty. Mobilní domy nejsou primárně doporučeny k celoročnímu bydlení, ovšem nabízí i tuto možnost. Díky variabilnosti provedení a možnosti výběru různých stupňů izolace jsou obyvatelné v nejrůznějších klimatických podmínkách.

Řadit podle . Produktů na stránku: .

Produkty 1-10 z celkem 14