Půjčovna - Obytná auta

Půjčovna obytných automobilů a karavanů

Vítáme Vás na stránkách společnosti Caravan Centrum Hykro!

Rádi bychom vám představili naší Půjčovnu obytných automobilů a karavanů.

Jistě jste se někdy dostali do situace, kdy jste si vybrali cíl výletu nebo dovolené, ale nesehnali jste žádné místo, kde by se vám líbilo se ubytovat nebo kde by to bylo možné. Ideálním řešením této situace je využít služeb obytného automobilu nebo karavanu.
Takový obytný automobil a karavan vám nabídne pohodlné zázemí, kde můžete nejen přespat, ale také zajistit si stravu a sociální zázemí včetně toalety, sprchy atd.

Naše společnost vám nabízí k zapůjčení obytné vozidla a karavany, které Vám díky pečlivé technické prohlídce a odborného dohledu nabízí spolehlivého a kvalitního partnera pro všechny vaše výlety i dovolené.

Naše nabídka obytných vozidel a karavanů k pronájmu je velmi rozsáhlá. V nabídce naleznete kvalitní obytné vozy a karavany spolehlivých značek, jako jsou například Carado, Weinsberg, Knaus, Kentucky a Wilk. U nás naleznete jak obytné vestavby pro 2 až 4 osoby, rodinná alkovnová auta až pro 6 osob, tak i luxusní polointegrované obytné vozy pro 2 – 5 osob, včetně modelu se stahovacím středním lůžkem. Stejně jako v minulých letech, bude i v letošním roce flotila vozů pro půjčovnu obnovena a doplněna novými obytnými vozy i novými karavany. 
V oblasti obytných přívěsů máme ve vozovém parku jak malé a lehké obytné přívěsy a běžné nejžádanější modely, tak i prostorné dvouosé karavany. Dále nabízíme i možnost pronájmu karavanů pro filmové produkce, pronájmy mobilních kanceláří na různé akce (koncerty, festivaly, reklamní akce, volební kampaně atd.). V našem sortimentu naleznete i speciální přívěsy jako make-up, kostýmní přívěs a produkční karavany.

Zajímá vás více informací, chcete se nás zeptat na konkrétní informace o naší půjčovně obytných aut a karavanů? Obraťte se na nás pomocí následujících kontaktních údajů:

Tel.: + 420 244 914 663

Mobil: + 420 777 210 035

E-mail: pujcovna@hykro.cz

Řadit podle . Produktů na stránku: .