Přeskočit na obsah

Pozor, domácí výstava!

Po covidové pauze obnovujeme tradici naší DOMÁCÍ VÝSTAVY. Koná se již brzy, od 18. do 20. března 2022. V pátek a v sobotu se na vás těšíme od 9,00 do 16,00, v neděli pak od 9,30 do 15,00 hodin.

Po covidové pauze obnovujeme tradici naší DOMÁCÍ VÝSTAVY.

Koná se již brzy, od 18. do 20. března 2022.

V pátek a v sobotu se na vás těšíme od 9,00 do 16,00, v neděli pak od 9,30 do 15,00 hodin.

A co chystáme??

V našem moderním areálu na ploše 10 000m2 představíme 60 karavanů a obytných vozů. Můžete se těšit na vozy značek Carado, Knaus, Kabe, Fendt, Tabbert, Bravia, Weinsberg a Hero camper.

Výstava je určena pro všechny příznivce karavaningu. Tedy pro každého, kdo se chce podívat, jako to v obytném autě či přívěsu vypadá, dozvědět se o tomhle fenoménu posledních let více, nebo sám zvažuje koupi nového či ojetého “domova na kolech”.

Připraven bude i náš obchod s doplňky a příslušenstvím, kde najdete více než 4000 položek. Navíc pro vás budeme mít na vybrané produkty připraveny speciální výstavní ceny.

Nahlédnout však budete moci i do zákulisí naší firmy. Můžete si tak například prohlédnout servisní halu, kde dokážeme najednou opravovat až deset obytňáků.

K dispozici vám bude tým zajišťující půjčování obytných aut a karavanů. Bydlíky, které pronajímáme, si návštěvníci mohou prohlédnout a prozkoumat zevnitř.

A naši kolegové z originálních dílů vám seženou vše, co budete potřebovat!

Najdete nás už 16 let na stejné adrese - Ořešská 873 , Praha 5 – Řeporyje.

Těšíme se vás!

Váš tým Hykro