Přijďte se podívat na náš velký výběr více než 70 skladových vozů...
777 210 035 244 914 663

Slovinský špičkový výrobce specializující se na vestavby vozů na podvozku Peugeot a Mercedes Benz. U Mercedesu je možnost objednání i verze 4 x 4 . Vozy vynikají skvělým zpracováním nábytků, výborným rozsahem možné příplatkové výbavy a celkovou trvanlivostí a moderním pojetím interieru vozidla. Tento model Vám můžeme vřele doporučit, výběr venkovních barev vozidel dle přání klienta. Možnost financování koupě vozu pro sokromé osoby i firmy.

3 nových vozů
seřadit podle
Nové

Bravia SWAN 599 OBJEDNÁNO

od 38 774 EUR včetně DPH 21%
cena v základní výbavě Detaily
Nové

Bravia SWAN 636

od 43 435 EUR včetně DPH 21%
cena v základní výbavě Detaily
Nové

Bravia SWAN 699

od 52 871 EUR včetně DPH 21%
cena v základní výbavě Detaily

Cestování obytnými vozy je dnes stále oblíbenější. Tento druh cestování má nejen dlouhou historii, ale nese sebou i spoustu výhod. Lidé si chtějí užívat pohodlí, na které jsou zvyklí z domova a obytné vozy jim to umožňují. S obytnými vozy jste pány svého času, sami se rozhodnete, kdy a kde zastavíte i jak dlouho tam zůstanete. Získáte možnost přespat téměř kdekoli - ten pocit nezávislého cestování je prostě k nezaplacení.

Cestujte celoročně luxusním obytným vozem, s maximálním komfortem, který vám poskytnou námi prodávané obytné automobily, přinášejí svobodu cestování spojenou s luxusem pojízdného domova. Obytný vůz má před ostatními formami rekreace mnoho výhod, nemusíte zůstávat pouze na jednom místě, ale můžete jednoduše projíždět místa, která vás zajímají, přičemž není třeba složitě shánět ubytování.