Hykro s.r.o. Since 1999

Carado T 448 Prodáno


Zobrazit více fotek
OJETÉ AKČNÍ MODEL
12
od 0 Kč / 0 EUR včetně DPH 21%
od 0 Kč / 0 EUR bez DPH
CENA V ZÁKLADNÍ VÝBAVĚ
ORIENTAČNÍ PŘEPOČET V KČ
Název: Carado T 448 Prodáno
Výrobce: Carado
Modelová řada: Carado T
Modelový rok: 2018
Stav tachometru: 39700 km
Možnost odpočtu DPH
  • 5
  • 5
  • markýza
  • couvací kamera
 
Nejžádanější model - polointegrovaný model se zadními jednotlivými lůžky, předním bočním sezením a stahovacím předním lůžkem.
Vozidlo je vybaveno těmito pakety:
Chassis-Paket: Motorová klimatizace, elektrické ovládání oken a zrcátek, 2x airbag, tempomat, příprava pro radio vč. antény v zrcátku, sedačka spolujezdce výškově stavitelná, ESP vč. ASR a asistenta rozjezdu.Basic-paket: Panoramatické střešní okno, Mini Heki, interiérový šatní věšák, obklad stěn a pevná zástěna sprchy + dřevěný rošt, LED vnitřní osvětlení, přední sedačky "Captain-Chair" s loketními opěrkami.
Další nadstandardní výbava: motor 2,3 l (130 PS), stahovací lůžko nad sezením v nástavbě, izolovaná odpadní nádrž, velká lednice 167 l, možnost velkého letiště v zadní části vozu, přestavitelné sezení na dvoulůžko, levé garážové dveře, střešní okno nad řidičem, nosič na 4 kola, markýza, rádio CD/USB, couvací kamera.
Vůz je pro 4 osoby na jízdu, je v záruce Fiat i Carado .

TECHNICKÁ DATA

POPTÁVKA

Údaje obsažené v této kartě mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.