Hykro s.r.o. Since 1999

Servis

Údržbě a opravám karavanů se věnujeme nepřetržitě již od roku 1997.

Pracovní doba servisu

8.00 - 18.00 hod.


Thetford - výrobce plynových absorbčních lednic, toalet, přenosných WC, dřezů, vařičů, chemie do wc, rozkladových toaletních papírů atd. Tohoto tradičního holandského výrobce zastupujeme pro záruční i pozáruční servis, prodej náhradních dílů, velkoobchodní prodej spotřebičů (chemie, lednice, wc, přenosná wc atd.) Nejběžnější náhradní díly držíme skladem.


Teleco - výrobce automatických, manuálních a poloautomatických satelitních zařízení pro obytná auta, karavany a lodě. Dodáváme a prodáváme již tři roky také satelitní automatické systémy s připojením na internet! Provádíme záruční i pozáruční servis, montáže, dodáváme náhradní díly, velkoobchodní prodej satelitní techniky.


Telair - výrobce moderních střešních klimatizací pro karavany a obytná auta. Záruční i pozáruční servis, plnění těchto klimatizací, velkobchodní prodej. Jedná se také o výrobce plynových, dieselových a benzinových generátorů (centrál) pro luxusní obytné vozy. Zde provádíme kompletní servis včetně montáží a revizí.


Dunlop -kvalitní anglické vzduchové pérování pro obytné vozy a dodávky. Provádíme odbornou montáž, prodej jednotlivých kompletů či dílů, velkoobchodní prodej.


Kronings - kvalitní výrobce střešních klimatizací, automatických satelitních antén, pohonů pro obytné přívěsy, alarmů proti narkotickým plynům, přídavných elektrických topení pro obytné vozy a dalších technických doplňků pro karavany a obytné vozy.


Truma - tradiční výrobce komponentů pro obytná vozidla - topení, bojlery, klimatizace, pohony pro přívěsy apod. Naši servisní technici jsou řádně proškoleni pro montáže, opravy, údržbu a servis těchto zařízení. V případě koupě a montáže těchto produktů od nás je prodloužena záruka pro spotřebitele.