Sezóna klepe na dveře.. přijďte si k nám vybrat svůj vysněný vůz..
777 210 035 244 914 663

Obchodní a servisní zastoupení značek

Thetford -výrobce plynových absorbčních lednic, toalet, přenosných WC, dřezů, vařičů, chemie do wc, rozkladových toaletních papírů atd. Tohoto tradičního holandského výrobce zastupujeme pro záruční i pozáruční servis, prodej náhradních dílů, velkoobchodní prodej spotřebičů (chemie, lednice, wc, přenosná wc atd.) Nejběžnější náhradní díly držíme skladem.

Teleco - výrobce automatických, manuálních a poloautomatických satelitních zařízení pro obytná auta, karavany a lodě. Dodáváme a prodáváme již tři roky také satelitní automatické systémy s připojením na internet! Provádíme záruční i pozáruční servis, montáže, dodáváme náhradní díly, velkoobchodní prodej satelitní techniky.

Telair - výrobce moderních střešních klimatizací pro karavany a obytná auta. Záruční i pozáruční servis, plnění těchto klimatizací, velkobchodní prodej. Jedná se také o výrobce plynových, dieselových a benzinových generátorů (centrál) pro luxusní obytné vozy. Zde provádíme kompletní servis včetně montáží a revizí.

Dunlop -kvalitní anglické vzduchové pérování pro obytné vozy a dodávky. Provádíme odbornou montáž, prodej jednotlivých kompletů či dílů, velkoobchodní prodej.

ALDE - značkové karavanové teplovodní topení s programováním. Používá se u luxusnějších verzí obytných vozů a přívěsů. Provádíme jeho prodej, montáž i servis. Dodáváme k němu náhradní díly.

Kronings - kvalitní výrobce střešních klimatizací, automatických satelitních antén, pohonů pro obytné přívěsy, alarmů proti narkotickým plynům, přídavných elektrických topení pro obytné vozy a dalších technických doplňků pro karavany a obytné vozy.