Přeskočit na obsah

O vozu

Prostorný rodinný karavan pro 4 osoby. Přívěs má oblíbená přední jednotlivá lůžka s prostředním výsuvným roštem (příplatková výbava již v ceně tohoto kusu )  V ceně jsou i tyto zvýhodněné pakety :  Smart Paket - stabilizátor závěsu, kombi roletky na oknech, nádrž vody 45 l, rozfuk teplého vzduchu.

Více o vozu

Prostorný rodinný karavan pro 4 osoby. Přívěs má oblíbená přední jednotlivá lůžka s prostředním výsuvným roštem (příplatková výbava již v ceně tohoto kusu )

 V ceně jsou i tyto zvýhodněné pakety :

 Smart Paket - stabilizátor závěsu, kombi roletky na oknech, nádrž vody 45 l, rozfuk teplého vzduchu.

Advanced Paket - střešní okno Midi-Heki 70 x 50 cm, ohřev vody Truma Therme, moskytiéra ve vstupních dveřích, vybavení sprchy, mobilní odpadní nádrž 25 l.

Licht Paket - vnitřní LED osvětlení

Další výbava v ceně: výsuvný rošt mezi samostatnými lůžky, navýšení celkové hmotnosti na 1 400kg, rezervní kolo, prodloužení kuchyňské desky, zesílené stabilizační vzpěry, čelní okno, servisní boční dvířka, okno na WC

Nabízíme i rozmanitou škálu dalšího příslušenství jako např.: venkovní stan, elektrický pohon (vč. baterie) pro přívěs na dálkové ovládání, TV a sat. anténa, markýza, střešní klimatizace atd.
Ve standardní výbavě je v kuchyňce zabudovaný tříplotýnkový vařič, dřez z ušlechtilé oceli se skleněným krytem, lednice Dometic 107 l (12V, plyn, 230 V). Vybavení koupelny obsahuje rohové umyvadlo se zrcadlem, dřevěnou skříňku s policemi a keramické kazetové WC Dometic. Součástí standardní výbavy je střecha z GFK! Záruka na těsnost nástavby 10 let !!!

Cena

možný odpočet DPH

Stav:

  • Nové

Dostupnost:

  • Skladem

Technická data

Výrobce Weinsberg
Modelový rok 2022
Počet míst na spaní 4

Shrnutí Vašeho vozu

Weinsberg CaraOne 480 EU 568 829 Kč

Orientační cena:

568 829 Kč
možný odpočet DPH

Cena doplňků je orientační. Pokud chcete zjistit přesnou cenu, vyberte si konkrétní doplněk v kompletním ceníku.

Máte jasno v tom, co od obytného
vozu nebo přívěsu chcete?

Kontaktujte nás.

Lukáš Gorol

Prodej vozidel

c_lukas_gorol