Přeskočit na obsah

O vozu

Grand Prestige je vůbec první moderní přepravník postavený na podvozku Volkswagen. Jedná se o přepravník s jedinečným, propracovaným designem. Sportovní charakter modelu vyniká díky dynamickým předním světlům a černě lakovanému spojleru. Zadní části… Více o vozu

Stav:

  • Nové

Dostupnost:

  • Na objednávku

Technická data

Výrobce PARAGAN
Modelová řada PARAGAN
Modelový rok 2022
Podvozek MAN
Motor 2.0 TDI CR - 176 HP
Výkon 130 kW
Délka 687 cm
Šířka 216 cm
Výška 307 cm
Celková hmotnost 3 500 kg
Pohotovostní hmotnost 2 500 kg
Počet míst na jízdu 5
Počet míst na spaní 2

O vozu

Grand Prestige je vůbec první moderní přepravník postavený na podvozku Volkswagen. Jedná se o přepravník s jedinečným, propracovaným designem. Sportovní charakter modelu vyniká díky dynamickým předním světlům a černě lakovanému spojleru. Zadní části vozu dominuje výrazná hrana navazující na podlouhlá originální Volkswagen LED světla po obou stranách. Tento designový prvek spolu s černě lakovaným horním spoilerem dělá z vozu GRAND PRESTIGE nepřehlédnutelného konkurenta.

Při řízeni v přepravníku Grand Prestige poznáte maximální komfort. Řazení je díky automatické převodovce DSG mnohem plynulejší a komfortnější. Pocit z jízdy je srovnatelný s větším SUV řady Volkswagen. Přepravník nabízí dvě separátní kamery, které zajišťují bezpečný přehled o situaci za Vámi během jízdy.

 

Po praktické stránce se Grand Prestige stane ideálním společníkem na Vaše vícedenní jízdy. Spaní je kompletně odděleno od kabinya větrání je zajištěno velkým střešním oknem. Rozměry spací plochy jsou srovnatelné s klasickým dvoulůžkem a díky pohodlné matraci z kvalitní PUR pěny nabízí perfektní řešení pro Váš odpočinek.

V kabině naleznete pohodlné sezení až pro pět osob. Zadní lavice prošla značným rozšířením a poskytne tak kvalitnější spaní pro jednu osobu. Opěradlo je ergonomicky tvarováno a poskytuje tak bezkonkurenční komfort s oporou pro Vaše záda při dlouhých cestách.

Příslušenství

Nabídka příslušenství pro obytné automobily a karavany

Zobrazit nabídku příslušenství

Máte jasno v tom, co od obytného vozu nebo přívěsu chcete?

Kontaktujte nás.

c_prodejce

Michal Vašek

Prodej vozidel

c_prodejce

Jana Kapelová

Prodej vozidel

c_prodejce

Jiří Ambrož

Prodej vozidel