Hykro

Obytné vozy HYKRO - levné karavany na prodej

Fandíte autocampingu? Pro pohodlné cestování Vám prodáme nebo půjčíme moderní obytný vůz!      

Také čeští výletníci stále častěji vyrážejí na tuzemskou či zahraniční dovolenou ve vlastním nebo pronajatém obytném voze. Autocamping má celou řadu předností. Například můžete zastavit tam, kde se Vám zrovna líbí nebo pohodlně cestovat karavanem i v zimě. Pokud se Vám obytné vozy líbí a uvažujete o koupi, jste na našich webových stránkách na správné adrese! Jestliže si karavan potřebujete pouze půjčit, jsme Vám rovněž k dispozici. Součástí našich kompletních služeb je nejen prodej, ale i servis karavanů a obytných vozů. Neváhejte nás online nebo telefonicky kontaktovat, jsme Vám kdykoliv k dispozici!

Kdo jsme?

Firma Karavan centrum HYKRO byla založena již v roce 1996 a roku 1999 se stala s.r.o. Co do počtu zastupovaných značek je Hykro největším prodejcem karavanů v České republice. Na profesionální úrovni funguje také půjčovna obytných vozů, s velmi atraktivními modely. Každý zákazník, který o pořízení komfortního karavanu uvažuje, si u nás může vybrat obytné přívěsy různých značek, od špičkových výrobců. Kvalitními značkami se mohou pyšnit také obytné vozy, které v našich prodejnách nebo e-shopu seženete za bezkonkurenční ceny. 

Prodáváme obytné přívěsy těchto značek:

Fendt, Knaus, Tabbert, Weinsberg a T@B

a obytné vozy těchto značek:   

Knaus, Weinsberg, Carado, Blucamp, RoadCar, Bravia a LaStrada

Hykro karavany – Váš spolehlivý partner na delší cesty

Všem zájemcům je k dispozici naše půjčovna obytných vozů, v níž v současné době provozujeme 30 obytných přívěsů a 15 obytných aut. Myslíme i na zákazníky, kteří podlehli kouzlu caravaningu, ale důležitou roli pro ně hraje finanční dostupnost. Máme připravenu pestrou nabídkou levných karavanů a zakoupit si cenově výhodně můžete také nové či použité obytné vozy a přívěsy.

K portfoliu našich profesionálních služeb dále patří oceňování vozidel, servis a zajištění leasingu. Chcete-li nás navštívit osobně, zamiřte do rozsáhlého areálu v Praze 5 – Řeporyjích, kde působíme od roku 2005. Naleznete zde široký výběr veškerého příslušenství ke caravaningu a naši perfektně školení pracovníci Vám při výběru a koupi zboží ochotně poradí. Disponují totiž nadšením pro tento obor a také bohatými zkušenostmi z prodeje takřka dvou set obytných vozů či karavanů. Navíc pravidelně absolvují všechny potřebné kurzy zaměřené na prodej obytných vozidel, proto se dokonale orientují ve všech novinkách apod.

Navštivte náš specializovaný e-shop

V roce 2007 jsme spustili internetový prodej, jehož zaměřením jsou moderní obytné přívěsy nebo vozy a levné karavany. V e-shopu nabízíme i veškeré příslušenství a doplňky, které jsou nezbytnou součástí tohoto odvětví. Pestrou nabídku internetové prodejny denně aktualizujeme – přidáváme nové položky a ty stávající aktuálně upravujeme. Sortiment zboží pochází přímo od výrobců, proto Vám jej můžeme nabídnout za mimořádně výhodné ceny. Neustále také hledáme kvalitnější a současně levnější výrobce, s co možná nejkratšími dodacími lhůtami. A pro maximální spokojenost zákazníků jsme u nejběžnějších a velmi vyhledávaných produktů rozšířili naše skladové zásoby.

Zajišťujeme kvalitní servis karavanů

Všem zájemcům poskytujeme kompletní servisní služby nástaveb pro karavany i obytná vozidla. Velká nabídka servisních služeb mimo jiné zahrnuje:  
-    montáže solárních panelů a automatických satelitů
-    montáž vzduchového pérování a couvacích kamer
-    výměna plechů
-    opravy alkoven nebo lednic
-    servis topení či poškozených elektrobloků
-    oprava nábytku
-    montáže nástavbových klimatizací a baterií
-    revize PB a elektro
-    testování akumulátorů pro karavany
-    montáže pohonů pro obytné přívěsy, včetně tažných zařízení
-    montáž satelitní i zabezpečovací techniky apod.  

Pro více informací o nabídce našich komplexních servisních služeb pro karavany a obytné vozy nás neváhejte kdykoliv kontaktovat! Nyní ná naleznete i na Google+ 

Půjčovna obytných vozů – široký výběr různých značek

Půjčovnu karavanů a obytných automobilů provozujeme už více než jedenáct let. Zákazníkům půjčujeme obytné přívěsy nebo vozy všech kvalitních značek, kategorií, velikostí, hmotností a typů. Zamířit k nám můžete pro malý lehký karavan, rodinný obytný přívěs i luxusní dvouosé karavany. V půjčovně máme také kratší či delší obytné vestavby, alkovné vozy a polointegrovaná obytná auta (bez spaní nad řidičem). Zkrátka, každý z Vás si v rozsáhlé půjčovně najde karavan nebo obytný vůz přesně pro svoji potřebu a každou příležitost.

S našimi obytnými vozy a karavany je cestování za zážitky pohodlné a komfortní!