Přeskočit na obsah

Hykro

Společnost HYKRO svou tradicí a délkou fungování patří k zakladatelům karavanového oboru v České republice. Byli jsme u prvních obytných vozů a karavanů dovezených do Česka.

Na sklonku roku 2023 jsme se stali součástí silné automotive skupiny HAVEX group, díky které můžeme zprostředkovat i prodej nebo zapůjčení široké palety osobních vozů, dodávek nebo motocyklů.

Zakládáme si na kvalitě a individuálním přístupu k našim zákazníkům. Jsme tady pro Vás a budeme se snažit vám maximálně vyjít vstříc.

Cesta je život, ale také volnost a možnost cestovat s obytným autem nebo přívěsem kam budete chtít.

Dlouhodobé zkušenosti

V oboru prodeje, půjčování a servisu obytných aut a přívěsů podnikáme od roku 1996. Prodali jsme přes 2500 vozidel. Za tuto dobu jsme navázali cenné kontakty se všemi významnými výrobci autokaravanů. Patříme mezi největší prodejce karavanů a obytných aut v ČR.

V naší moderní provozovně v Praze 5 – Řeporyjích si vyberete obytná vozidla značek: Knaus, Weinsberg, Carado, La Strada, Bravia, Tabbert, Siesta Offroad Caravan, Fendt, premiová švédská značka KABE a také koňské přepravníky AKX, STX a KETTERER.

Dlouhodobé zkušenosti

Komplexnost služeb

Na jednom místě si svůj obytný vůz či karavan zakoupíte a zároveň vybavíte. Dále poskytujeme servis podvozků Fiat, motorů, obytných nástaveb a mnoho dalšího. Provádíme záruční i pozáruční servis. Pomůžeme i s financováním nákupu nového vozu, sjednáváme velmi výhodné pojištění. Máte speciální požadavky na konfiguraci obytného auta či karavanu? Zavolejte nám.

Hledáte kempingové vybavení? Navštivte naši kamennou prodejnu nebo e-shop, kde najdete mnoho doplňků pro kempování a výbavu vozu.

Dlouhodobé zkušenosti

Férovost a slušnost

U nás najdete tým složený z profesionálů školených v zahraničí. Zákazník je u nás vždy na prvním místě a pokaždé se snažíme najít vhodné řešení k jeho plné spokojenosti.

Naši klienti se k nám rádi a opakovaně vrací. Záleží nám na budování dlouhodobých vztahů.

servis