Přeskočit na obsah

Náhradní díly

Zajišťujeme a prodáváme originální náhradní díly značek: Ahorn, Blucamp, Bravia, Eura mobil, Kabe, Knaus, Tabbert, TEC, Weinsberg, Wilk, Eriba, Carado, Hymer, Roadcar, La Strada, Bravia, T@B. Dovážíme čelní okna integrovaných vozů VŠECH EVROPSKÝCH ZNAČEK za BEZKONKURENČNÍ CENY!! Potřebujete okno, nárazník, stůl či jiný díl na váš vůz? Kontaktujte náš team. Případnou montáž zařídí náš servisní team.

IMG_0401

Co potřebujeme pro správné objednání?

Spolupracujeme se všemi významnými evropskými značkami výrobců obytných aut, přívěsů a příslušenství pro ně. Dodáváme jen originální náhradní díly. Pro správné objednání dílů potřebujeme nutně znát tyto údaje:

Výrobce (značka) karavanu, přesný model, typové označení, modelový rok, rok výroby, VIN (výrobní číslo podvozku, výrobní číslo nástavby např. seriové číslo Hymer !), dále pak rozměr - např. u oken, nárazníků, dveří apod. Také potřebujeme znát barvu objednávaného dílu a znát z jakého je materiálu (plast, dřevo, ocel, laminát). Velmi dobré je také zaslat foto potřebného dílu. Většinu těchto údajů najdete v garančních záznamech jednotlivého karavanu či obytného vozu. Výrobci je předávají většinou v zapínacích taškách na zip a jsou vždy součástí karavanu. Proto i při koupi obytného vozidla dbejte na to, aby jste je s vozidlem dostali.

(např. Knaus Sport 500 EU, r.v. 2003, VIN: WBU500................) nebo

(Rimor Katamarano 5, r.v. 2005, Ford Transit, 2.4 TDCI, 103 kW, VIN, zadní náhon, dvojmontáž, délka 7,3 m), u většiny dílů je důležité přidat raději ještě fotografii dílu, případně jeho barvu a druh materiálu z kterého je. ( plast , hliník, dřevo, laminát atd.). Samotné číslo VIN nestačí, protože nevypovídá nic o druhu a typu obytné nástavby. K její identifikaci slouží právě záruční desky od výrobce obytného vozu .

BEZ TĚCHTO ÚDAJŮ NELZE DÍLY OBJEDNAT - data z technického průkazu nestačí pro vyhledání a objednání dílů !!!

Obraťte se na naše techniky a poraďte se s nimi, co potřebujete, ideálně emailem s fotkou dílu a maximem možných informací ( ..mám vozidlo Fiat opravdu nestačí ....). viz dily@hykro.cz

Poptejte náhradní díly

Osobní údaje

Údaje vozu

Náhradní díly

Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor.

Maximální velikost souboru 5 MB

Všechny zadané informace nám pomohou při hledání konkrétního dílu.

Štěpán Kuthan

originální díly, registrace vozidel, pojištění

stepan_v2