Přeskočit na obsah

Náhradní díly

Zajišťujeme a prodáváme originální náhradní díly značek: Ahorn, Blucamp, Bravia, Fendt, Eura mobil, Kabe, Knaus, Tabbert, TEC, Weinsberg, Wilk, Eriba, Carado, Hymer, Roadcar, La Strada, Bravia, T@B. Dovážíme čelní okna integrovaných vozů VŠECH EVROPSKÝCH ZNAČEK za BEZKONKURENČNÍ CENY! Potřebujete okno, nárazník, stůl či jiný díl na váš vůz? Kontaktujte nás! Případnou montáž zařídí náš servisní tým.

IMG_0401

Co potřebujeme pro správné objednání?

Spolupracujeme se všemi významnými evropskými výrobci obytných aut, přívěsů a příslušenství pro obytná vozidla. Dodáváme jen originální náhradní díly přímo od výrobců. Pro správné objednání dílů potřebujeme nutně znát tyto údaje:

Výrobce (značka) karavanu, přesný model, typové označení, modelový rok, rok výroby, VIN (výrobní číslo podvozku, výrobní číslo nástavby např. seriové číslo Hymer !), dále pak rozměr - např. u oken, nárazníků, dveří apod. U většiny dílů je důležité přidat raději ještě fotografii dílu, případně jeho barvu a druh materiálu z kterého je. (plast, hliník, dřevo, laminát atd.). Samotné číslo VIN nestačí, protože nevypovídá nic o druhu a typu obytné nástavby. Většinu těchto údajů najdete v garančních záznamech jednotlivého karavanu či obytného vozu. Výrobci je předávají většinou v zapínacích taškách na zip a jsou vždy součástí karavanu. Proto i při koupi obytného vozidla dbejte na to, aby jste je s vozidlem dostali, jelikož tyto záruční desky jsou zásadní pro identifikaci obytné nástavby.

(např. Knaus Sport 500 EU, r.v. 2003, VIN: WBU500........ nebo Rimor Katamarano 5, r.v. 2005, Ford Transit, 2.4 TDCI, 103 kW, VIN, zadní náhon, dvojmontáž, délka 7,3 m)

BEZ TĚCHTO ÚDAJŮ NELZE DÍLY OBJEDNAT - data z technického průkazu nestačí pro vyhledání a objednání dílů !!!

Obraťte se na naše techniky a poraďte se s nimi, co potřebujete, ideálně emailem s fotkou dílu a maximem možných informací na dily@hykro.cz

Poptejte náhradní díly

Osobní údaje

Údaje vozu

Náhradní díly

Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor.

Maximální velikost souboru 5 MB

Všechny zadané informace nám pomohou při hledání konkrétního dílu.

Štěpán Kuthan

originální díly, registrace vozidel, pojištění

stepan_v2