Přeskočit na obsah
Půjčovna pro filmové produkce

Pronájem speciálních vozů pro produkce s obsluhou

Pomůžeme vám se zajištěním zázemí pro natáčení, kulturní, sportovní i politické akce. Půjčíme vám klasické i speciální obytné vozy a po Evropě vám je kamkoliv dopravíme.

Pro produkce

Filmservis - natáčení reklam, klipů, seriálů i celovečerních filmů, zajištění produkce a zázemí pro sportovní akce pomocí našich karavanů a speciálních přívěsů jako jsou make-up, kostymérna, tripl, toalety atd.

Nabízíme speciálně uzpůsobené vozy nejen pro účely filmařského průmyslu. Od roku 1997 se podílíme na výrobě zahraničních i tuzemských celovečerních filmů, reklam, koncertů, zajistíme zázemí pro sportovní i společenské akce, kulturní pořady i volební kampaně.

Produkce

Naše speciální vozy 

V nabídce máme asi 30 speciálních autokaravanů různé velikosti a vnitřního uspořádání. Máme přívěsy pro maskérky, pojízdné šatny, mobilní kanceláře, mobilní WC, karavany pro produkci. Půjčíme vám i tažné auto s pohonem 4 x 4.

f5

Spolupracovali jsme

V minulosti jsme se účastnili např. natáčení těchto filmů:
Duna, Johanka z Arcu, Tmavomodrý svět, Maigrett, Blade II, Scarlett Pimpernel, Tatort, volební kampaň 2002, Štěstí, Karel II, Román pro ženy, Kořeny zla, Lída Baarová, Mattoni. Dalšímu natáčení reklam a celovečerních filmů se stále věnujeme i v současné době.

Zajišťovali jsme zázemí i na koncertech či festivalech -  skupina Lucie, Kabát 2009 - 2014, koncert skupiny Elán v Praze, Madonna 2009, Okoř 2011 - 2014, Votvírák 2011 a 2013, Rock for people 2011. V roce 2022 jsme se účastnili natáčení těchto projektů: Zátopek, Krimi Zurich, Sex o'clock, Odznak Vysočina a řada dalších...

Spolupracovali jsme

Půjčíme vám klasické i speciální obytné vozy a po Evropě vám je kamkoliv dopravíme.

Kontaktujte nás.

FILMSERVIS

pronájem na natáčení, pronájem s řidičem

contact_u-v2

3x Přívěs Make-up2x Přívěs Kostymérna5x Přívěs Herecký Triple2x Půlený Přívěs (Make-up / Kostymérna)1x Přívěs Produkce2x Mobilní toalety VIP1x Kostymérna - auto MB1x Produkce - auto MB2x Přívěs ProdukceFilmové herecké přívěsy