Sezóna klepe na dveře.. přijďte si k nám vybrat svůj vysněný vůz..
777 210 035 244 914 663

O nás

HYKRO s.r.o. - prodej, pronájem a servis obytných automobilů a karavanů, e-shop

Nabízíme obytné přívěsy těchto výrobců: Weinsberg, Tabbert, T@B, Knaus. V nabídce jsou i německé luxusní přívěsy Fendt a švédské přívěsy KABE. Značku Fendt máme v našem portfoliu od června 2013, jedná se o velmi kvalitní a neprodávanější obytné přívěsy na evropském trhu. Obytné automobily prodáváme od značek Knaus, Roadcar, Weinsberg, Carado, Blucamp, Ahorn a Bravia. Nabízíme také luxusní obytné vestavby La Strada.

V současné době vlastníme několik desítek obytných přívěsů a obytných automobilů. Cílem firmy je poskytovat co nejkvalitnější služby v oblasti prodeje nových karavanů, půjčovny obytných vozidel, servisu a příslušenství pro karavaning. Zabýváme se prodejem obytných vozů a přívěsů, nových i použitých, vč. financování, oceňováním vozidel, servisem. V roce 2005 jsme se přestěhovali do vlastního velkého areálu v Praze 5 Řeporyjích, kde najdete i bohatý výběr příslušenství ke karavaningu. Naši prodejci mají veškerá potřebná školení na prodej obytných vozů a karavanů, mohou se s Vámi podělit o své dlouhodobé zkušenosti z prodeje více než tří set obytných vozů a obytných přívěsů. Od sezóny 2008 jsme pro Vás připravili několik novinek a nových značek - zejména nejluxusnější značka v Evropě - karavany KABE, kterou jako jediní exkluzivně zastupujeme v celé střední a východní Evropě. Dále nabízíme obytné vestavby La Strada, Knaus, Carado, Weinsberg, Roadcar a Bravia-mobil. Nabízíme také výrobu individuálních vestaveb do dodávek, dle přání zákazníků.
Od jara r. 2007 jsme spustili rozsáhlý internetový obchod , www.hykro.cz/e-shop. V těchto internetových obchodech najdete průřez celým spektrem doplňků pro karavaning a outdoor. Každým dnem do e-shopů přidáváme nové položky a ostatní položky aktuálně upravujeme. Zboží do těchto obchodů již nakupujeme přímo u výrobců a proto Vám jej můžeme nabídnout opravdu za špičkové ceny. Neustále hledáme kvalitnější a levnější dodavatele s co možná nejkratšími dodacími lhůtami. Pro novou sezónu jsme tak pro Vás připravili další rozšíření a zkvalitnění sortimentu. Souvisí s tím i výrazné zvýšení skladových zásob u nejběžnějších produktů.

Naše společnost se také, již od svého založení, účastní na přípravě celovečerních tuzemských i zahraničních filmů a reklam. Dodáváme naše obytná vozidla jako zázemí na různé sportovní i kulturní pořady po celé ČR. Podíleli jsme se též na různých marketingových, společenských, či volebních akcích. V nabídce k pronájmu máme také speciální mobilní produkční kanceláře, make-up přívěsy i pojízdné kostymérny a 2x luxusní mobilní WC.

Pro karavany a obytné automobily všech značek nabízíme kompletní servisní služby. Opravy se týkají nástaveb, montáže solárních panelů, automatických satelitů, vzduchového pérování, couvacích kamer, výměn plechů, opravy alkoven, opravy lednic, topení, poškozených elektrobloků, montáže nástavbových klimatizací, nástavbových baterií atd. Provádíme také revize PB a Elektro všech druhů a značek karavanů. Testujeme akumulátory a plníme motorové klimatizace obytných vozů. Dále montujeme mechanické i elektronické zabezpečovací zařízení do karavanů, držáky motocyklů, energetické články EFOY, pohony pro obytné přívěsy, tažná zařízení na obytná auta atd. Na podzim 2010 jsme absolvovali školení na nejnovější zabezpečovací a satelitní techniku. Na probíhající sezónu jsme již výborně předzásobeni a postupně dovážíme další karavany. Jsme schopni se o Vašeho miláčka všestranně postarat. Od června 2011 také nově plníme i střešní klimatizace pro karavany značek Telair a Dometic. Kontakt na servis je 777 210 086 p. Svatek, e-mail : servis@hykro.cz. Nedávno jsme si již měli možnost prohlédnout nová obytná vozidla tradičního německého výrobce Knaus Tabbert Group (Knaus, Weinsberg, Tabbert a T@B). Neustále jsou v prodeji nové inovované modely několika značek. Těšíme se na Vaši návštěvu. V případě vážného zájmu o vozidla si prosím předem domluvte termín s našimi prodejci: pan Vladimír Horký, tel: 608 210 035, horky@hykro.cz, pan Kamil Svatek, tel: 777 210 086, servis@hykro.cz, nebo pan Miroslav Prokop, tel: 607 943 174, prokop@hykro.cz,  

Dalším prodejcem vozidel je Aneta Čermáková, tel : 792 295 290, marketing@hykro.cz .

Od května 2011 dodáváme také ostatním prodejcům karavanů zboží v rámci našeho velkoobchodu. Jedná se především o markýzy, klimatizace, vzduchové pérování Dunlop, stany ke karavanů, kempové nádobí, pohony pro obytné přívěsy, náhradní díly pro většinu vozidel a další zboží.

Od těchto dodavatelů dovážíme velmi žádané zboží, především:

 • pohony pro karavany
 • kempový nábytek
 • sady nádobí
 • přenosná wc
 • stany ke karavanům
 • střešní klimatizace
 • tepelné zářiče a spoustu dalšího žádaného zboží. Více k nabídce v našich intermetových obchodech. Nově také www.plynove-zarice.cz
 • čistící chemie
 • přídavná zrcátka
 • koberce
 • solární dobíjení
 • markýzy pro karavany
 • couvací kamery
 • energetické články EFOY
 • tažná zařízení pro obytná auta
 • držáky kol