Přeskočit na obsah

O vozu

Představujeme Vám naší novou spolupráci s českou firmou PARAGAN, ktetá je již ve světě známá, vyváží produkty do 20-ti zemí Evropy skrze dealerskou síť Paragan, kterou stále rozšiřují na základě rostoucí poptávky.

 PARAGAN je… Více o vozu

Stav:

  • Nové

Dostupnost:

  • Na objednávku

Technická data

Výrobce PARAGAN
Modelová řada PARAGAN
Modelový rok 2022
Podvozek Renault Master | Opel Movano
Motor Cool 2.3 dCi 170 k
Výkon 132 kW
Délka 561 cm
Šířka 215 cm
Výška 303 cm
Celková hmotnost 3 500 kg
Pohotovostní hmotnost 2 803 kg
Počet míst na jízdu 3
Počet míst na spaní 1
Další technické údaje

 Airbag řidiče a spolujezdce, ABS, EBV, ESP, ASR, Lepící sada pro pneumatiky, Elektricky ovládaná přední okna, Uzamykání předních dveří při startu, Immobilizér, Centrální zamykání s ovládáním na klíčích, Asistent pro rozjezd do kopce, Systém Start & Stop, 22 litrová AdBlue nádrž, 80 litrová palivová nádrž, Látkové čalouněnísedadel, Sedadlo řidiče výškově a podélně nastavitelné s loketní a bederní opěrkou, Oddělené sedadlo spolujezdce s bederní opěrkou, Manuální klimatizace vč. pylového filtru, Tempomat s omezovačem rychlosti, Denní svícení, Mlhové světlomety, Rádio s CD přehrávačem, Bluetooth, MP3, USB, AUX vstup, 4 lapače nečistot, Kuřácká sada, Povinná výbava.

Komfort: Zamykání nástavby na jeden klíč, Zesílené pérování, Spací prostor až pro 4 osoby, Čalounění lutonu, Úložný prostor pod lavicí v kabině, Velká klapka nad rampou, Zadní spoiler s brzdovou svítilnou a pozičními svítilnami, Zadní světla originál. Ventilace koňského prostoru: Posuvná okna s mříží, Střešní okno, 12V střešní ventilátor s denním a nočním LED osvětlením - ovládaný z kabiny řidiče. Bezpečnost koní: Teploměr v koňském prostoru s ukazatelem teploty v kabině řidiče, Osvětlení nad koňmi pro snadný nástup, 4 úvazová oka, Protiskluzová guma na rampě, Mechová gumová podlaha - odlehčená, Zesílená okopová stěna, Zesílené bezpečnostní podběhy kol, vyjímatelná a posuvná přepážka mezi koňmi, Řetěz u rampy, Bezpečnostní samolepky.

BASIC SYSTEM

Basic system

PANIC SYSTEM

Panic system

FREE STAND

Free stand

O vozu

Představujeme Vám naší novou spolupráci s českou firmou PARAGAN, ktetá je již ve světě známá, vyváží produkty do 20-ti zemí Evropy skrze dealerskou síť Paragan, kterou stále rozšiřují na základě rostoucí poptávky.

 PARAGAN je výrobcem přepravníků na koně pro celou Evropu s tradicí delší než 30 let. Jejich prioritou je nejen udržení přední pozice mezi významnými výrobci v Evropě, ale především další rozvoj společnosti. Využívání moderních technologií, inovace výrobního sortimentu, zvyšování kvalifikace zaměstnanců jsou součástí našeho know-how. V současné době zaměstnáváme více jak 100 spokojených zaměstnanců a své řady neustále rozšiřujeme.

Equistar 3 představuje  kompaktní přepravník určený pro rychlou přepravu 2 koní a až 3 cestujících. Jde o nejlehčí verzi  z přepravníků Paragan, který se pyšní užitnou nosností až 1210 kg. Klademe vysoký důraz na bezpečnost posádky i Vašich koní. Equistar 3 je oblíbený také pro svůj úsporný provoz, ovladatelnost a výhodu z celkové délky, která nepřesahuje 6 metrů a tím šetří další náklady, například za převoz trajektem. Luton nad kabinou řidiče nabízí velkorysý úložný prostor, který lze zabezpečit sítí nebo dvířkami. Ty naleznete v naší bohaté nabídce komfortních a bezpečnostních doplňků při konfiguraci vozidla.

Příslušenství

Nabídka příslušenství pro obytné automobily a karavany

Zobrazit nabídku příslušenství

Máte jasno v tom, co od obytného vozu nebo přívěsu chcete?

Kontaktujte nás.

c_prodejce

Michal Vašek

Prodej vozidel

c_prodejce

Jana Kapelová

Prodej vozidel

c_prodejce

Jiří Ambrož

Prodej vozidel